Óvodák bezárása!

Tájékoztató az óvodák bezárásól és a rendkívüli szünet alatti gyermekétkeztetésről

Gulyás Gergely -Miniszterelnökséget vezető miniszter- csütörtökön online sajtótájékoztatón jelentette be az óvodák és az általános iskolák március 8-tól április 7-ig tartó bezárását.

Az emberi erőforrások minisztere által kiadott 17/2021. (III.5.) EMMI határozata a köznevelési intézmények működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedésekről  itt olvasható !

Frissítés!!!

Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr, az emberi erőforrások minisztere által kiadott 18/2021. (III.06.) EMMI határozata (a köznevelési intézmények által veszélyhelyzet idején biztosított gyermekfelügyeletről) kimondja, hogy a 17/2021. (III.5.) EMMI határozatának 6. pontja visszavonásra került! Ennek értelmében mégis biztosítható az intézményekben a gyermekfelügyelet!
A 7. pont érvényben marad, tehát az étel továbbra is elvihető dobozban

Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr kérése, hogy a járvány terjedésének megakadályozása érdekében a gyermekfelügyeletet valóban csak a legszükségesebb esetekben - különösen munkavégzés, vagy a védekezésben való részvétel miatt- vegyék igénybe a szülők.

A személyes ügyeletet igénylők kérjük hívják a tagóvoda-vezetőket mobiltelefonon! A honlapunkon a "Közérdekű adatok" blokkban a

Név és címlista dokumentumban megtalálják a tagóvoda-vezetők mobiltelefonszámait a jobb oldali oszlopban.

Köszönjük!

Mindenkinek jó egészséget kívánunk!