Elismerésben részesültek a Józsefvárosi Óvodák dolgozói

Pedagógus Nap alkalmából a H13 épületében köszöntötte fenntartónk a dolgozóinkat.

A hagyomány szerint Józsefvárosban a nevelés-oktatás területén kiemelkedő szakmai munkát végzők Józsefvárosi Gyermekekért elismerésben, vagy Polgármesteri Dicséretben részesülhetnek. Óvodáink dolgozóit Hűségjutalommal, Szolgálati Éremmel is díjazzák évente. A kitüntetéseket idén június 9-én adták át.

Köszönjük, hogy a társadalmi megbecsültség hiányát a helyi önkormányzat igyekszik kompenzálni saját erőforrásaival, és befogadta, hogy a kerületi hagyományos elismerések mellett intézményvezetői dicséretekben is részesülhettek dolgozóink.

Az Év Dolgozója-2022 plakettet idén Bolla Attiláné a TÁ-TI-KA Tagóvoda óvodapedagógusa és Zachár Gyuláné a Tündérkert Tagóvoda dajkája vehette át Aissou Erzsébet intézményvezetőtől.

A további díjazottak névsorát és a képgalériát itt tekinthetik meg!

kozos kep