Beiratkozás a Józsefvárosi Óvodák tagóvodáiba

A 2022/2023-as nevelési évre történő óvodai beiratkozásra a tavalyi évhez hasonlóan személyesen és elektronikus formában, azaz online is lehetőséget biztosítunk.

Kérjük olvassák el a  2022/2023. nevelési évre történő óvodai  óvodai beiratkozás KÖZLEMÉNYÉT !

Az online jelentkezés: 2022. április 25. és május 6. között az alábbi linken elérhető jelentkezési lap kitöltésével és beküldésével tehetik meg: 08egyesitettovoda.hu/jelentkezes/

A személyes jelentkezés ideje: 2022. május 9-13. (Hétfő: 7:30 -17 óráig;  kedd: 7:30 -14 óráig;  szerda, csütörtök: 13-17 óráig;  péntek: 7:30 -12 óráig)

Az óvodai jelentkezéshez szükséges dokumentumok, okmányok:

• a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolványok,

• a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány,

• a szülő személyazonosságát igazoló hatósági igazolványok,

• a szülő nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány,

• a gyermek TAJ-kártyája és oltási könyve,

• nem magyar állampolgár gyermek Magyarország területén való tartózkodás jogcímét igazoló és a tartózkodásra jogosító okirata,

• sajátos nevelési igényű gyermek esetén szakértői bizottság szakértői véleménye.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat, okmányokat - az óvodai jelentkezési lap kivételével - az első óvodai nevelési napon kell bemutatni.

A józsefvárosi óvodák nyílt napjairól, és az óvodákról részletes információkat talál az óvodánk honlapján.

Az aktuális óvodákkal kapcsolatos információk elérhetők Facebook oldalunkon .

Az óvodák felvételi körzetei ide kattintva megtekinthető.

Ha bármi kérdésük van, keressenek minket vagy tagóvoda-vezetőinket!

Tagóvodáink elérhetőségei ide kattintva is láthatóak.